Bitexen Güvenilir Mi?
15 Haz, 2020 18:02 tarihinde eklendi

Bitexen Güvenilir Mi?

Bitexen Güvenilir Mi?

Bitexen Güvenilir Mi?

Adı sanal para piyasasında sık sık duyduğumuz bitexen firması güvenilir mi? Bunu sizlere açıklamaya çalışacağız.

Bitexen Türkiye de İTÜ Arı Teknokent tarafında kurulan kripto para alım satımı yapılan platformudur. Bu firmanın en büyük özelliği kendi kripto parası olan exen coini çıkarması ve bunu kullanıcılarına ücretsiz dağıtması. Firma da Exen Coin dışında Ripple, Stellar Lumens ve Bitcoin alım satımı yapılmakta. Firma, üyelerine exen Coin dağıttı için çoğu kullanıcısı buradan gelir.

Kullanıcıların bitexen firmasında yaşadığı sıkıntıları sizlere kısaca maddeler halinde açıklamaya çalışalım.

 1. Firma en çok şikayeti para yatırmada almakta. Kullanıcılar yatırdıkları paraların çok geç hesaplarına geçtiğini söylüyor ve bununla ilgili çok şikayetleri var.
 2. Müşteriler para çekme konusunda da şikayetleri var. Para çekme işlemlerinin günlerde sürdüğünü belirtenler bile mevcut.
 3. Kullanıcılarına kimlik bilgilerini doğruladıktan sonra exen veriyor firma. Ama bazı kullanıcılar bunu almadıklarını beyan ediyor.
 4. Müşteri hizmetleri konusunda da firma maalesef çok zayıf.

Tüm bunların yanı sıra milli bir sanal para çıkarmaları beni çok gururlandırdı. Bedava Exen Coin dağıtmaları da çok güzel. Exen Coin ile ilgili detaylı bilgileri Exen Coin Nedir adlı yazımızda bulabilirsiniz. Firma ile ilgili şikayet, Öneri ve deneyimlerinizi yorum olarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Bitexen güvenilir mi adlı konuya gelirsek şu an için çok güven sorunu olmayan fakat ileride güvenlik açışından şikayet yaşanabilecek bir firma olarak duruyor. Bitexen firmasına verdiğimiz puan 10 üzerimden 4’tür.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar

 1. Cenk

  Bitexen firmasında para çekme çok sıkıntı bir hafta sürdü. Bu kadar değişken bir piyasada bu kadar geç işlemler yapılması şaşırtıcı. Geliştirilmesi gerekir.

  • access_time 10 Eki 2020, 11:06
  • Cevapla
 2. Hamdi can

  Bitexen güvenilir. Exen alış satışı yapılıyor. Gelecek bu kripto paralarda Yasal bir düzenlemesi yok, ama ben kısa süre içinde olacağını düşünüyorum. Kripto paralar ayakta kaldığı sürece exende devam eder kanaatindeyim.

  • access_time 12 Ara 2020, 7:31
  • Cevapla
 3. mert efe

  bitexen güvenilmez . hesap onayı çok uzun. para yatırma ondan uzun. anlamadıgım bu piyasada bu kadar yavaş işlemle hala nasıl ayakta

  • access_time 30 Oca 2021, 18:02
  • Cevapla