Btctürk Güvenilir Mi?
12 Haz, 2020 12:22 tarihinde eklendi

Btctürk Güvenilir Mi?

Btctürk Güvenilir Mi?

BTCTÜRK GÜVENİLİR Mİ?

Bu yazımızda sizlere BTCTURK firmasını tanıtmaya çalışacağız. Kısaca Btcturk güvenilir mi? Sorusuna yanıt bulmaya çalışacağız.

Btcturk kripto para alım satımı yapılan ülkemizde yasal bir kuruluştur. 2013 yılında kurulan şirket, Türkiye’de Türk Lirası ile bitcoin alma işlemi başlatan ilk firmadır. 9.000.000 TL gibi büyük bir sermayeye sahiptir. 7/24 hizmet veren firma uluslarsalar arası bağımsız denetleme şirketleri tarafından denetlenmekte.

2013 yılında ilk BTC/TL İşlemi gerçekleştiren Btcturk firması 2018 yılında 500 binin üzerinde kullanıcıya ulaşmıştır. 2019-2020 yılları da firma için başarılı geçmiş 2019 yılında Malatyaspor’a sponsor olmuştur.2020 yılı itibarı ile 750 bin kullanıcıya ulaşmış durumda.

Şimdi sizlere Btcturk firması ile ilgili gelen bazı şikayetleri sizlere sıralayalım.

  1. Firma için en çok şikâyet komisyonların fazla olması. Bildiğim bazı yatırımcılar sırf bu yüzden firma değiştirmekte.
  2. Bazı yatırımcılar istekleri dışında hesaplarından para çekildiğini beyan etmekte. Bununla ilgili dava açanları bile duydum daha sonuçlanan olmadı ama. Bu durum siber saldırımı yoksa btcturk firmasının sorunumu bunu takdirinize bırakıyorum.
  3. Btctürk firması para çekme konusunda da diğer rakiplerine göre yavaş durumda. Bu demek değil ki günlerce paranıza el koyuyorlar. Mesai saatleri içinde çekim talebi verdiğinizde gün içinde gerçekleşmekte. Mesai saatleri dışında ise takip eden ilk iş gününde 1 ila 5 saat içinde gerçekleşmekte.
  4. Yatırımcılar müşteri hizmetleri konusunda yeterli bulmuyor. Müşteri hizmetlerinden memnun olmayan kişi sayısı hafiye alınmayacak kadar fazla.

Sizlerde BTCTÜRK firması hakkında öneri, bilgi ve şikayetlerinizi yorum olarak bildirebilirsiniz. Makalemizde sizlere Btctürk firmasını kısaca anlatmaya çalıştık. BTCTÜRK Firmasına verdiğimiz puan 10 üzerinde 7’dir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *