Exen Coin Güvenilir Mi?
15 Haz, 2020 3:00 tarihinde eklendi

Exen Coin Güvenilir Mi?

Exen Coin Güvenilir Mi?

Exen Coin Güvenilir Mi?

Exen coin nedir? Nasıl kazanılır? Kim tarafından üretilmiştir? Exen coin güvenilir mi? Son zamanlarda sıklıkla adını duyduğumuz exen coini sizler için inceledik.Yerli kripto para borsası olan bitexen adlı firmanın çıkardığı sanal paradır. Exen coin Exhereum zinciri üzerinde 15 milyon adet piyasaya sürülmüştür.

Exen coinin en önemli özelliği, şirket bu coini para ile satmaması. Yeni üye olanlara, referans ile üye getirenlere ve çeşitli yarışmalar ile coinleri kullanıcılarına vermekte. Şirket o kadar planlı ilerliyor ki exen coinleri aşağıdaki gibi dağıtacağını duyurdu.

 • 10.000 müşterisine 100 Exen
 • +40.000 müşterisine 25 Exen
 • +100.000 müşterisine 10 Exen
 • +200.000 müşterisine 5 Exen
 • +1.000.000 müşterisine 1 Exen

Şirket dünyada ilk kez Exen coini kullanıcılarına ücretsiz verirken 3 er aylık dilimlerle %50 sini geri toplayıp onları yok etmeyi taahhüt eder. Hiçbir şekilde para ile satmıyor. Kurdukları platformda kullanıcılar fiyatı belirliyor. Komisyondan kazandığı parayı da firma exen coin alıp eritmekte kullanıyor. Durum bu halde iken exen coin piyasada çok olduğunda fiyatı 0,30 kuruştan işlem görürken bu yazıyı yazdığımızda 9,60 TL’leri bulmuş durumda. İleride yıllarda exen coinin fiyatın daha da yükseleceği öngörülmekte.

Exen coin varsa bunu bitexen sitesinden Türk Lirasına veya diğer sanal paralara çevirebilirsiniz. Şuan sadece bitexen platformunda işlem gören coin zaten bu firma tarafından üretilmiştir. Buda demek oluyor ki exen coinle işlem yapmak isteyen yatırımcılar bitexen’e üye olması gerekiyor. Firmayı daha detaylı şekilde incelediğimiz Bitexen Güvenilir Mi? adlı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Exen coin güvenilir mi?  Sorusuna cevabımız; Türkiye’de yasal olarak işlem gören yerli coin exen, sadece tek bir firma üzerinde işlem görmesi akıllarda şüphe uyandırıyor. Şuan için güvenilir bir sanal para olarak gözükebilir. İlerleyen zamanlarda çok can yakma ihtimalide var.

Editör puanı 10 üzerinde 5’dir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar

 1. İlkay

  Anlatım dilinizi beğendim hocam. Bahsi geçen bitexen firması ise henüz güvenirliği tartışılır, yatırım yapmak için biraz daha piyasanın içine girip kendisini göstermesi gerekiyor.

  • access_time 18 Haz 2020, 18:41
  • Cevapla
 2. Mert

  Exen coin fiyatı şuanda 13 lira burada dursun istedim:) 50-60 lira çıkacak. Ama exen coin bana çok güvenilir gelmedi. Sanki sanal bir vurgun olacakmış gibi

  • access_time 7 Eki 2020, 19:46
  • Cevapla
 3. Light

  Bende exen koini fiyatı fırlayınca öğrendim.

  • access_time 8 Eki 2020, 5:02
  • Cevapla