Forth Coin Güvenilir Mi?
1 May, 2021 12:17 tarihinde eklendi

Forth Coin Güvenilir Mi?

Forth Coin Güvenilir Mi?

Forth Coin Güvenilir Mi?

Forth coin 2021 nisan sonlarına doğru en büyük kripto para borsaları olan binance ve coinbase de listelenmeye başladı. Bundan sonra önümüze çok sık çıkmaya başladı. Forth coin güvenilir mi? Forth Token nedir? Siz değerli ziyaretçilerimize kısaca bunu açıklamaya çalışacağız.

Forth token, Ampleforth destekleyen onun yönetişim coinidir. Ampleforth ise token arzını talebe göre ayarlayan protokoldür. Ethereum ağına bağlanmıştır.

Forth Coin, Coinbase borsasına 556.97 Türk Lirası ile giriş yaptı. Takip eden ilk 1 haftada 270 Türk Lirasını gördü. İşlem hacmi yeni listelenmeye başlan tokenler için ortalamanın altında.

Binance borsasına 59 usdt’den giriş yapan forth coin sonrasında 32 usdt’ye kadar geriledi. İşlem hacmi yeri listelenen coinlere göre usdt bazında ortalamanın üstünde.

Forth coin’den 15 milyon oluşum aşamasında basılmış, %67 AMPL kullanıcılarına dağıtılmış %33’ü ise destekçilere verilmiş. Forth coin almaya hak kazanan 75.000 cüzdan olduğu tahmin ediliyor.

Her gün milyonlarca altcoin listeleniyor. Bu durum aslında endişe verici. Çünkü bu kadar coini desteklemek imkânsız. İlerleyen zamanlarda çoğu altcoinlerin piyasadan silineceği kanaatindeyim. Forth coin bunlardan biri olmayacaktır. Çünkü yaptığı işler ve destekçileri açısından güçlü durmayı başaracaktır. Forth coin araştırmalarımız sonucunda güvenimizi kazandır. Forth coin güvenilir. Forth token ile ilgili detaylı bilgiyi resmi sitesinden alabilirsiniz.

 Makalemizi yazdığımız tarih olan 1 Mayıs itibariyle coinbase de 336 tl binance de 40.80 usdt olan forth coin ilerleyen 2 sene içinde 100 doları geçeceği kanaatindeyiz. Yayınlanan makaleler tamamen bilgi amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir. Kayıplardan ve kazançlardan bilgifinans.net sorumlu değildir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *