İş Bankası Maaşları Saat Kaçta Yatırıyor?
5 Kas, 2020 14:14 tarihinde eklendi

İş Bankası Maaşları Saat Kaçta Yatırıyor?

İş Bankası Maaşları Saat Kaçta Yatırıyor?

İş Bankası Maaşları Saat Kaçta Yatırıyor?

Birçok insan maaşların gece 00:00 da yattığını düşünmekte. Çevremizden duyduğumuz şikâyetler üzerine sizlere iş bankasının maaşları hesaba kaçta yatırdığını inceledik.

İş bankasının maaşları saat kaçta yatırdığını 4 farklı kişinin geçmişe dönük hesap hareketlerinden inceledik. İş Bankası maaşları genelde 00:34 ile 2:01 arası yatırıyor. Bazı aylarda 4:12 ve hatta 7:44 de yattığı da olmuş. Bu sürenin üzerinde genelde kurumun yaptığı hatalar sonucunda ödemeler gecikir. Tüm bu anlatımlarımız ve incelememiz maaş için geçerlidir. Bazı kurumlarca ödenen ek ders ücreti, döner sermaye, yemek parası gibi ödemelerin saatler belli olmamakla birlikte öğlen hatta akşam yattığı bile olmuş.

İş bankası devlet bankası değildir. %39.95 İş bankası A.Ş. mensupları %28.09’luk kısmını Atatürk’ün hisseleri %31.96’lık kısımda halka arz edilmiştir. İş bankası yaptığı anlaşmalarla hem devlet kurumlarına hem de özel sektör çalışanlarına maaş ödemesi yapar. Maaş ödeme tarihleri kurum ve banka ile yapılan anlaşma ile belirlenir. Çalışan memurlar ayın 15. Günü maaşlarını alırken, diğer kurumlar ve özel sektör yaptığı anlaşma gereği ayın 1.günü 5.günü hatta 7.sinde bile maaş olan var. Bu zamanlardan farklı olanda muhakkak vardır.

Maaş ödemelerinde saatlik gecikmeler banka sistemi kaynaklı olurken günlük gecikmeler kesinlikle kurum kaynaklıdır. Siz değerli ziyaretçilerimizde maaşların hesaplarınıza kaçta yattığını yorumlar kısmında bizlerle paylaşabilir, daha çok kişiyi bilgilendirmiş oluruz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *