LitePay Güvenilir Mi?

LitePay Güvenilir Mi?

Sosyal medyada gezinirken karşımıza reklamları çıkan Litepay yatırım nedir? Nasıl çalışır? Litepay güvenilir mi? Sizler için bu sistemi inceledik.

Litepay yatırım ortaklığı adı ile anılan kurum sadece sosyal medya reklamlarında karşımıza çıkıyor. Web siteleri mevcut değil. Adres bilgileri yok, iletişim için telefon numarası bile yok. Bunlara dayanarak bile litepay güvenilmez dolandırıcı bir sistem diyebiliriz.

Litepay ile facebook üzerinden iletişim kurduk. Kısa sürede bizimle iletişime geçtiler. Sözde yatırım paketlerini anlatmaya başladılar. Kurumun sosyal medya hesabını gezindiğimizde paylaşımları binden fazla beğeni almış ve çok iyi yorumlar mevcut. Bunların hepsi uydurma, bot hesaplardan yazılmış hepsi. Yorum yazan kimseye bilgi almak için ulaşamadık.

Litepay çeşitli yatırım paketleri sunuyor;  500 lira yatırın 48 saat içinde 1300 lira kazanın, 750 lira yatırın 1900 lira, 1000 lira yatırın 2950 lira, 2500 lira yatırın 7750 lira 5000 lira yatırın 1650 lira gibi kazançlar vaat ediyor. Bunların hepsi yalan sizi kandırmak için kurulmuş tuzaklar. Litepay güvenilmez sakın paranızı kaptırmayın.

Sizlere litepayın dolandırıcı olduğunu kanıtlamak için para yatırmayı düşündük, güvenilmez olduğu o kadar açık ortada ki 1 lira bile kaptırmaya kıyamadık. 48 saat, 72 saat gibi zaman dilimlerinde paranızı 3’e 5’e katlamayı vaat eden tüm siteler dolandırıcıdır. Uzak durmanız gerekir. İkna kabiliyetleri çok yüksek, biranda kendinizi sistemin içinde bulmuş olursunuz.

LitePay Kullanıcı adı çok güzel bir isim. Kullanan firmalar vardı veya ilerde olacaktır. Bizim bu inceleme sonucu ortaya çıkan kanaat ve yorumlarımız yukarıda logosu bulunan sözde yatırım şirketi için geçerlidir. Sizlerin de bu tarz yatırım şirketlerinde tecrübeniz varsa yorumlarınız ile ziyaretçilerimize bilgi verebilirsiniz.

9 yorum

 1. kardeşim dün saat 18:00 itibariyle 3000 TL Emrah Timur adlı kişinin hesabına yatırdım 48 saat içinde sana dönüş yapıp 10000 TL yatıracağız deyip beni messengerden engellediler nasıl yardımcı olabilirsiniz teşekkürler.

 2. litepay Facebook tan gördüm ve birçok kişinin yorumuna inandım ve çok pişmanım lütfen yardımcı olabilir seniz Allah sizlerden razı olsun inşallah 3000 TL mi Emrah Timur vakıfbank iban no ya yatırdım ve şimdi beni messengerden engellediler.

 3. Aynı şekilde bende 1000 TL gönderdim Emrah Timur adına mesencırdan beni de engellediler insanlara 48 saat vaadinde bulunuyorlar ve herkesi sömürüyorlar bu konuda lütfen bizlere yardımcı olunuz biz dolandırıldık başka insanlar dolandırılmasın şimdiden teşekkürler

 4. Bende denemek için 500 tl yatırdım eörah timur denen köpeğe sabah savcılığa gideceğim sizde şikayetci olun bir birimizle iletişim kuralım yazın buradan

 5. Emrah timur denen şahsa 500 tl yatırdım beni engellediler.. Savcılığa suç duyurusunda bulunacağım sizde şikayet edin.

 6. EMRAH TİMİR
  AKBANK
  Bayraklı İZMİR İB.
  090004600350888000211592
  Ye göderdim 48 saat sora engellediler
  Yardımcı olursanız sevinirim
  Hayırlı ramazan lar

 7. şikayat isterim kimse yok yardim ci olur mu dolandırıcı mi pişman oldum facebook yorum inanmış dekontu yatir inanmış biraz para göndermiş sonra engelle ne oldu

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir