PERP Coin Güvenilir Mi?
7 Nis, 2021 10:24 tarihinde eklendi

PERP Coin Güvenilir Mi?

PERP Coin Güvenilir Mi?

Perpetual Protocol (PERP) Coin Güvenilir Mi?

Perpetual Protocol (PERB) Coin güvenilir mi sorusu bu konuda fikir sahibi olmak isteyen herkesin cevabını aradığı bir sorudur. Son dönemlerde oldukça hız kazanan kripto paralardan biri olan, sabit ürün eğrisine dayanan ve sanallaştırılıp algoritmik olarak belirlenebilen PERP zaman zaman düşüşler ve yükselişler yaşayabilmektedir.

2019’un sonlarına doğru Grev Protokolü adı altında başlatılan ve her zaman rekabetçi bir ürün sunabilen Pergetual Protocol (PERB) Coin güvenilir mi noktasında birçok kişinin zihninde farklı fikirler yaratır.

Bunların yanı sıra perb’in ilk sanal AMM olduğu da iddia edilmektedir. Perpetual protocol (perb) coin’in belirli temel özellikleri mevcuttur;

  • Dayanak fiyat dalgalanmasında sıfır kalıcı zarar
  • Sürekli protokolün desteklediği bir oracle’den gelen dayanak varlık için fiyat beslemesi
  • VAMM tarafından sağlanan likidite
  • 20x kaldıraç zincir üzerinde sürekli temas

Sanal otomatik piyasa yapıcı tarafından desteklenip mümkün kılınan ve kalıcı bir sözleşme olan, vadeli işlem sözleşmesi ile benzerlik gösteren fakat son kullanma tarihi barındırmayan, sanal AMM’lerde doğrudan ticaret yapma olanağı sağlayan, belirlenmiş olan fiyatlandırma ile garantili zincir üzerinde liktide sunan ve sağlayan, vAMM gibi yeni bir yaklaşım sunan, kullanılabilecek yeni fikirleri önerme için stake edilmiş olan ve bu şekilde gelişme gösteren Pertegual Protocol (PERB) Coin güvenilir mi sorusu içerisinde pek çok özelliği ve niteliği barındırmakla birlikte yönetişimi ilk günlerinden itibaren çevik tutmak gerektiği unutulmamalıdır.

Perb coin uzun vade yatırımları için iyi tercih olabilir fakat kısa vade de başka kripto paralara yönelmelisiniz. Perb coin güvenli bir kripto paradır.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *