Yatırım Borsa Nedir? Güvenilir mi?
19 May, 2021 7:52 tarihinde eklendi

Yatırım Borsa Nedir? Güvenilir mi?

Yatırım Borsa Nedir? Güvenilir mi?

Özellikle facebookta gezinirken karşımıza çıkan, adeta para dağıtan Yatırım Borsa adındaki topluluğu inceledik. Yatırım Borsa Nedir? Yatırım Borsa güvenilir mi? Tüm bu soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Yatırım Borsa Nedir?

Yatırım Borsa muhtemelen bot hesaplardan oluşan sosyal medya topluluğudur. Bu isimde bir kurum kuruluş yok öncelikle size bunu belirtmek isterim. Kayıtlı web siteleri yok. Telefon numaralı yok. Kurum kimlikleri yok. Tahminime göre 3-5 dolandırıcının kurduğu bir sistem. Çalışma şekillerini kendileri şu şekilde açıklıyor – sizden aldıkları parayı değişik ülkelerin para birimlerine yatırarak sözde uzman kadroları ile kâr eden ve bu kârı sizlere dağıtan bir sistem. Yine bu ülkelerin merkez bankaları ve büyük bankaları ile işlem yapan (böyle bir yalanla yasalmış gibi görünmeye çalışıyorlar) 7 gün 24 saat hizmet veren bir yapı– Borsa, forex, kripto para gibi yatırımlarla uğraşan arkadaşlar bilir hiçbirinde yüzde yüz kazanma diye bir şey yokken bu çete sizlere %100 kazan vaat ediyor.

Yatırım Borsa Güvenilir mi?

Yatırım Borsa güvenilir değil. Litepay, Paywin gibi dolandırıcılık sistemi. Yatırım borsa topluluğu bizlere sözde kazanç paketleri sunuyor.

Bunlar sırası ile şöyle;

  • 500 lira yatır 1300 lira 48 saat içinde size geri ödenecek
  • 750 lira yatır 1900 lira 48 saat içinde size geri ödenecek
  • 1000 lira yatır 2950 lira 48 saat içinde size geri ödenecek
  • 2500 lira yatır 7750 lira 48 saat içinde size geri ödenecek
  • 5000 lira yatır 16500 lira 48 saat içinde size geri ödenecek

Değerli ziyaretçilerimiz bunların hepsi yalan yatırım borsa dolandırıcı böyle bir şirket yok. Denemek amaçlı yatırım yapmak istedik fakat hiçbir güvenilirliği olmadığı için buna bile gerek duymadık.

Yatırım borsa facebook profilinde iyi yorum yapan hiçbir arkadaşa ulaşamadık. Bir ziyaretçimizin şikâyeti üzerine yaptığımız Yatırım Borsa Güvenilir mi? Araştırmasının sonucu; yatırım borsa güvenilmez dolandırıcı bir sistem.  

Tüm bu açıklamaların muhatabı mevcut resimdeki logo içindir. Amacımız kurumları karalamak değil dolandırıcıları ifşa edip diğer arkadaşları uyarmak.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *